klimatyzatory, klimatyzacja, wentylacja
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
FAQ
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
montaż klimatyzacji
klimatyzacja podstawa
klimatyzacja historia

klimatyzacja Warszawa
klimatyzacja dla domów
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 92
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Ronaldmi
 
Ostatnie Artykuły
emisja
klimatyzatory i klim...
klimatyzator kasetonowy
czyszczenie wentylacji
klimatyzatory i klim...
 
Klimatyzator MIDEA
Klimatyzator MIDEA Klimatyzatory MDV produkowane są przez firmę Midea już od kilkunastu lat i znane są na rynkach w ponad 100 krajach. Klimatyzatory MDV to ładny, estetyczny wygląd oraz nowoczesne wzornictwo połączone z dokładnością wykonania. MDV posiada ciekawe funkcje, do których należą m.in.
Aktywny filtr węglowy - filtr jest zbudowany z warstwy węgla aktywnego i warstwy włókien elektrostatycznych. Węgiel aktywny usuwa niektóre rodzaje zapachów, takie jak amoniak oraz deaktywuje szkodliwe gazy chemiczne taki jak formaldehyd . Poprzez wytworzenie ładunków dodatnich na powierzchni filtra, elektrostatyczne włókna wyłapują najdrobniejsze cząsteczki kurzu, dymu i futra zwierząt domowych co zapobiega reakcjom alergicznym.

Tryb nocny - po uruchomieniu funkcji snu, klimatyzator stopniowo podnosi (chłodzenie) lub obniża (grzanie) temperaturę w pomieszczeniu o 1°C na godz. przez pierwsze dwie godziny, a następnie utrzymuje stały poziom przez następne 5 godzin, po czym wyłączy się. Funkcja ta zapewnia utrzymanie komfortowej temperatury i oszczędność energii.
Funkcja ciepłego startu - po uruchomieniu funkcji grzania prędkość wentylatora jest regulowana automatycznie od najniższego stopnia do ustawionego poziomu, w zależności od wzrostu temperatury parownika. Funkcja ta zapobiega nawiewowi zimnego powietrza w początkowym okresie pracy, co pozwala uniknąć dyskomfortu dla użytkownika.
Dwukierunkowy wypływ powietrza - w trybie chłodzenia pozioma kierownica powietrza otwiera się do góry, kierując wylot powietrza poziomo. Pozwala to na szybki i równomierny spadek temperatury w pomieszczeniu. W trybie grzania kierownica powietrza otwiera się do dołu, kierując ciepłe powietrze w stronę podłogi. Zapewnia to szybki i równomierny wzrost temperatury.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu